Telif Bildirimi ve Kitap Kaldırma İstekleri İçin
Sonsuzluğun Sonu

Kategori: Edebiyat Yazar: Isaac Asimov Yayınevi: Cep Kitapları

Sonsuzluğun Sonu

  • çevirmen: Alperen Keleş
  • Dil: TÜRKÇE
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13.5 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Asimov'un bu bilimkurgu romanında, Gelecek'in egemen sınıfı olan Sonsuzlar, insanların yasamı ve ölümü üzerinde karar verme gücüne sahiplerdi. Onlardan biri olmak için özel nitelikler gerekiyordu. Romanın kahramanı Andrew da böyle biriydi iste. Bağışlanmaz yegane günahı isleyerek, aşık olana dek...
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Sonsuzluğun Sonu PDF 6.23 MB İndir
Sonsuzluğun Sonu EPUB 6.96 MB İndir
Sonsuzluğun Sonu MOBI 5.49 MB İndir
Sonsuzluğun Sonu ODF 5.86 MB İndir
Sonsuzluğun Sonu DJVU 7.32 MB İndir
Sonsuzluğun Sonu RAR 4.76 MB İndir
Sonsuzluğun Sonu ZIP 4.39 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Benzer Kitaplar
Kitap Yorumları - (5 Yorum)


muhteşemdi. Bu adam kesinlikle gelmiş geçmiş en iyi bilim kurgu yazarı. şimdiye kadar ki en iyi en mantıklı zamanda yolculuk hikayelerinden biri.


Güzel bir kitaptı. Okumaya başlayınca bitirmeden kalkamadım.


asimov farkıyla aşk..


Yine bir zaman yolculuğu kitabı ama bu sefer yazarımız Asimov.Türünün önde gelen isimlerinden biri olan yazar, kahraman olarak kendine seçilmişlerden birini belirlemiş. İnsanların yaşayıp ölmelerine karar verebilen bir grup ve bu grubun içinde bir adam.Hayata, ölmeye ve insan ilişkilerine dair, doğrudan darbesini indiren güzel bir çalışma.Daha önce Asimov okumadıysanız bu kitapla başlayabilirsiniz.


Şimdiye kadar yazılmış veya ele alınmış en mantıklı zamanda yolculuk hikayesi. O kadar sağlam temeller üzerine kurulmuş bir hikaye ki (Aynen diğer Asimov eserlerinde olduğu gibi) okuyan insana hiç bir açık kapı bırakmıyor, hiç bir soru işareti veya dijital anlamda “bug” kalmıyor. Belki bu konuya aşina olmayanların zorlanabileceği ama okunduktan sonra tüm benzer hikayelerde benzer bakış açısının (ister istemez) aranacağı bir işleyiş hakim. Benzer bir mantık “Back to the Future” serilerinde de işlenilmeye çalışılmışsa da kesinlikle bu kadar başarılı değil. Tabi ki tüm bu bilimsel karmaşanın ortasında yaşanan insani duygular ve bu duyguların evren ve tüm zamanlar üzerinde oynadığı rol de ancak bir Asimov eserinin başarısı olarak adlandırılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*