Hakkımızda

Web sitemizin sayfalarına yerleştirilen bilgiler, kullanıcıların ilgilerini çekebilecek materyalleri ücretsiz olarak tanıma amaçlıdır. Sitemizin yazarları kimseye rencide etmeyi veya uzlaşmayı amaçlamamaktadır. Sitemiz bilişsel, eğitici bir kaynaktır. Sitemizde dosya indirme hakkı yoktur, bu da telif hakkı ihlallerini önler. Tüm bilgiler kamu kaynaklarından alınmıştır. Sitemize girerek, bunu otomatik olarak kabul edersiniz.

Bu web sitesi kitapseverlerin istedikleri kitap bilgilerine daha hızlı ulaşmalarını sağlamak ve daha hızlı satın alabilmelerini amaçlamaktadır.

PDF Kitap, PDF Drive, Kitap Galerisi, Türkiye’nin en büyük kitap kataloğunu içeren web sitesidir. Kitap bilgilerini kitap adı, kitap yazarı, kitap türü, kitap kategorisi, kitap yayınevi, tanıtım bülteni ve kitap kapak resmi şeklinde listeleyebilmenin yanında Trendyol, Kitapyurdu, D&R, Idefix, BKM Kitap, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 ve Amazon Türkiye satış linklerini listelemektedir. Bu sitede hiçbir kitabın indirilmesi söz konusu olmayıp, indir bölümü daha sonrası için düşünülen ekitap satış platformu için oluşturulmuştur. Kitap hak sahibi olarak kitabınızın bu sitede yayınlanmasını istemiyorsanız lütfen ilgili kitabın sayfasındaki yorum kısmından belirtiniz. Talebinize maksimum 72 saat içerisinde cevap verilecektir.

PDF Kitap, PDF Drive, Kitap Galerisi web sitesi 350.00 kitabın tanıtıldığı bir web sitesidir. 34 Kategoride 120.000 yazara ait kitap sistemde ekli bulunmaktadır. Sistemde kitap indirme mevcut değildir. İstediğiniz kitaba ait tanıtım bilgilerini, satın alma linklerini ve yorumları inceleyebilirsiniz. Sistemde yer alan kitaplar için sadece online kitap satış sitelerine verilen tanıtım bilgilerine yer verilmiştir. Kitap içerikleri ve kitaplardan alıntılar yer almamaktadır. Kitapların beğendiğiniz kısımlarına yorumda yer verebilirsiniz ancak unutmamalısınız ki PDF Kitap, PDF Drive, Kitap Galerisi bu konuda sorumluluk almamaktır.