Telif Bildirimi ve Kitap Kaldırma İstekleri İçin
Ağlamayın Efendim

Kategori: Edebiyat Yazar: Kamil Doruk Yayınevi: Nehir Yayınları - Kelepir

Ağlamayın Efendim

  • Yayın Tarihi: 01.12.1995
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 160
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 12.5 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Orta yerde bir kent macerası, İşte böyle başlar.Yolcunun ruhu bir topak olur kent alanında. Kaçacak bir aralık arar, veya sığınacak bir saçak altı. Ne ki dumanı tüten saçaksız evler sarmıştır etrafını, ilkin gıptayla baktığı evler, onu hep iteklerler. Ödev ağır basar, kendini asmak ister alanın ortasına. Fark edince içi daralır: yoktur görünürde darağacı olacak bir ağaç. Elini uzatır ve yanlamasına düşer yere. /Sabah olur, görevli çöpçüler tabula rasalar toplarlar teneke faraşlar dolusu.Köprülerden geçen çöp arabalarından vararak uçuşur denize. Ve dağlar ulaşmış olur denize
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Ağlamayın Efendim PDF 6.64 MB İndir
Ağlamayın Efendim EPUB 7.42 MB İndir
Ağlamayın Efendim MOBİ 5.86 MB İndir
Ağlamayın Efendim ODF 6.25 MB İndir
Ağlamayın Efendim DJVU 7.81 MB İndir
Ağlamayın Efendim RAR 5.08 MB İndir
Ağlamayın Efendim ZIP 4.69 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (5 Yorum)


Yazarın ilk hikayeleri. Bazen deneme, bazen şiir tadı alacağınız, Müslüman bir yazarın içindeki acıyı, hüznü farkedeceğiniz hikayeler. Tadına vararak okunmalı.


tereddüt ederek almıştım ama beklediğimden daha iyi buldum. sözcükler arasındaki şiirsellik kitabı okurken tat veriyor..


Kitabı açınca önce sarı kağıdın, yılların kokusunu alıyorsunuz. Yazılar bildiğimiz türden sıradan yazılar değil, tasvirler ve soyutluklar üzerine kurulmuş dünyalarda dolaşıyorsunuz. Fiyat olarak da inanılmaz ucuz bir kitap. Özellikle kitapyurdu’na kelepir kitaplar konusunda çok şey borçluyum. Hem ucuz hem de başka yerde bulamayacağımız kitaplar sunuyor. Mesela ortalama bir sigara paketi fiyatına 3-4 tane kelepir kitap sahibi olabilirsiniz.


Farklı tasvirlerle süslenmiş,anlatımı sade ve yalın bir kitap.Fiyatıda çok uygun.Alınıp okunabilir.Sıkmıyor fakat çok da sürükleyici değil.


Akıcı bir anlatım tarzına sahip. Güzeldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*