Çocukları Anlamak

Kategori: Psikoloji Yazar: Donald W. Winnicott Yayınevi: Gendaş Yayınları

Çocukları Anlamak

  • çevirmen: Ahmet Yazıcı
  • ISBN: 9789757809821
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 126
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13.5 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Bebekler özellikle geceleri kendilerini yırtarcasına ağlarlar. Üç yaşına gelmiş çocuk hala altını ıslatır. Kimi çocuklar oyuncağını küçük kardeşi ile paylaşmak istemez. Kütüphaneler çocuk gelişimi ve eğitimi üzerine yazılmış kitaplarla doludur. Acama bunlardan hangisi önemli ve işe yarardır?Bu kitapta bulacağınız metinler, sırasıyla doğumdan gençlik çağına kadar olan gelişim yolunu adım adım kat edecek, değişik gelişim aşamalarına ışık tutacak, kardeş bağı veya arkadaşlık konularına yeni bir bakış açısı getirecektir.Bu kitap bir yandan yol gösterirken bir yandan da sizi düşünmeye sevk edecek, psikoloji bilginizi genişletecek, çocuklarla beraber olan yaşamı daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Çocukları Anlamak PDF 5.23 MB İndir
Çocukları Anlamak EPUB 5.84 MB İndir
Çocukları Anlamak MOBİ 4.61 MB İndir
Çocukları Anlamak ODF 4.92 MB İndir
Çocukları Anlamak DJVU 6.15 MB İndir
Çocukları Anlamak RAR 4.00 MB İndir
Çocukları Anlamak ZIP 3.69 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (3 Yorum)


kitap,125 sayfalık kısa denilebilecek “metraja” sahip olmasına rağmen,içinde barındırdıklarıyla okunmaya değer bir hal almış.5 yazarın kısa,basit ancak önemli yazıları bana kalırsa uzun uzadıya yazanlardan çok da aşağı değil. çarpıcı,satıraralarına sıkışmış değerli bilgileriyle her ebeveynin okuması gereken düşündürücü bir kitap.


özellikle annelerin okuyup ders alacağı ve kendi hatalarını görebileceği bir eser. anne ve babaların okuyup kendi eleştirilerini yapması için okuması gerekli


Kitabın ismi her ne kadar çocukları anlamak olsa da neredeyse o tatlı miniş bebekler üzerine yazılmış br kitap. Bebekler neden ağlar nasıl beslenmeli hangi aşı ne zaman yapılmalı gibi soruları cevaplıyor Anne ve baba adayları ve çiçeği burnunda ama neyapacağını şaşırıp panik yapan anneler için rehber olacak bir başucu kitabı olmuş.Bebeklerin agulamalarının ağlamalarının ve türlü davranışlarının sözlüğü olmuş neredeyse diyebilirimÇocuk eğitimi ile ilgili de çok yararlı bilgiler veriliyor kitabın sonlarına doğru. Ben iki çocuk annesi olarak tecribeli sayılabilirim. Hemen Hemen kitapta hiç bir yanlış bilgiye rastlamadım. Tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*