Direniş Güncesi

Kategori: Edebiyat Yazar: Ayşegül Çetin Yayınevi: Ekin Yayınları

Direniş Güncesi

  • Yayın Tarihi: 06.08.2019
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 104
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt
  • Boyut: 14 x 21 cm
Tanıtım Bülteni
Müslümanlar olarak, yaşadığımız her an bir direniştir. Kimi kez hurafelerden kurtarmak için mesajı, kimi kez modern diye sunulan sözler örtmesin, bulandırmasın diye inancımız. Direnişi önce içimizde gerçekleştiririz arınmak için; sonra topluma döneriz, dönüştürmek ve adaleti, özgürlüğü hakim kılmak için. Direniş kutlu bir sözdür; hayatımızın her anını kaplayan. Ve güncelerimiz hep olur, kağıtlarla paylaşmak için duygularımızı; hep notlar düşülür unutulmayacak zamanların anısına.Direniş güncesi, başörtüsü zulmüne karşı yükseltilen seslerin ortak bir ifadesidir. Direnişi başlatan, öncülüğünü yapan arkadaşlarla yakılan ateşin ışığıdır. Yorgun döndüğümüz akşamlarda öğrenci evlerinde yaşanan heyecanın coşkusunu paylaşalım, kuşandığımız onuru sunalım istedik. Hislerimizi, yaşadıklarımızı bir bir anlatarak kurduk cümleleri. Bu yüzden günce hepimizin.Günler yeni direniş günceleri için aksın ve zafer direnenlerin olsun.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Direniş Güncesi PDF 4.32 MB İndir
Direniş Güncesi EPUB 4.82 MB İndir
Direniş Güncesi MOBİ 3.81 MB İndir
Direniş Güncesi ODF 4.06 MB İndir
Direniş Güncesi DJVU 5.08 MB İndir
Direniş Güncesi RAR 3.30 MB İndir
Direniş Güncesi ZIP 3.05 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (4 Yorum)


Bemimde yaşadığım sürecin anlatıldığı günceler.


başörtüsü direnişlerinde yaşananlar,direniş sonrası ögrenci evlerinde yaşanan coşkulargunluk şeklinde anlatılıyor.güzel,ibret verici bir günlük…


Post-modern darbenin ezmeye çalıştığı bu ülkenin zencilerinden birinin yazdığı günlüklerin kitabı. Diğer örneklerinden ayrılan kısmı resimli basılması. Kitabın en beğendiğim kısmı ise Pek Yakında Bilecekler yazısının olduğu sayfalar.


Direniş güncesi 28 Şubat postmodern darbesinin ezmeye çalıştığı İslami direnişin resmini veriyor. duygulu ve coşkulu bir anlatımla kaleme alınmış bu eser başörtüsü yasağını bir ezilme ve geri çekilme şeklinde değil de onurlu bir direnişle bertaraf etme azmindeki müslümanların tarihe düştükleri bir not olarak çok iyi hazırlanmış.Kitap adı üstünde bir günce olduğundan edebi bir kitap. Uslübu ve kaleminden dolayı yazarı kutlamak gerek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*