Gece Yarısını 2 Geçe

Kategori: Edebiyat Yazar: Stephen King Yayınevi: Altın Kitaplar

Gece Yarısını 2 Geçe

  • çevirmen: Gönül Suveren
  • ISBN: 9789754052602
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 352
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13.5 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Evans, " Bu ölen kocanın imzası mı, Amy?" diye sordu.Kadın, "Hayır," dedi. "Mort'un imzasına hiç benzemiyor."Üçü de birbirlerine baktılar. Fred Evans bir şeyler bulup söylemeye çalıştı ama başaramadı.... Ama hem o, hem de vaktiyle Morton Rainey'yle evli olan Amy, bazı geceler geç saatlerde ansızın gördükleri rüyalarla uyandılar. Rüyalarında yuvarlak tepeli siyah bir şapka giymiş olan bir adam, etrafı kırışık gözleriyle onlara bakıyordu. Bakışlarında hiç sevgi yoktu... Ama ikisi de adamın gözlerinde sertçe bir merhamet olduğunu seziyorlardı.( Arka kapak sayfa 350-351)
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Gece Yarısını 2 Geçe PDF 14.61 MB İndir
Gece Yarısını 2 Geçe EPUB 16.33 MB İndir
Gece Yarısını 2 Geçe MOBİ 12.89 MB İndir
Gece Yarısını 2 Geçe ODF 13.75 MB İndir
Gece Yarısını 2 Geçe DJVU 17.19 MB İndir
Gece Yarısını 2 Geçe RAR 11.17 MB İndir
Gece Yarısını 2 Geçe ZIP 10.31 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (5 Yorum)


Uçak yolculuğu esnasında pencereden bakanların yeryüzünün giderek yok olduğunu görmeleri beni çok etkilemişti. Güzel bir kitap…


bu kitap ” gece yarisini dört geçe” ismiyle tek kitap altinda birlestirildi. kitapta toplam dört hikaye bulunuyor. bilginize.


Kitap yine iki bölümden oluşuyor.İlk kısımda uçakta yolculuk yapanların kendilerini bir anda başka bir boyutta bulmasını ve bu garip ortamdan kurtulmasını anlatıyor,bu bölüm çok merak uyandırıcı.İkinci bölüm ise Johnny Depp’in oynadığı filme senaryo olmuş.Filmi önce seyretmiştim bu yüzden okumak pek keyif vermedi,filmi de beğenmemiştim.İlk kısım için kitap alınabilinir.


ilk hikaye çok güzeldi merak içinde okudum devamını daha okumadım okuyunca paylaşırım şimdilik kitabın yarısını tavsiye ederim


İki hikayeden oluşuyor. İlk hikayede geçmiş zaman yiyiciler yani umacılardan kaçan ve nasıl olup da böyle bir durumda kaldıklarını anlamaya çalışan insanları anlatıyor. İkinci hikaye ise bir yazarın başına bela olan başka bir yazar, onu onun hikayesini çalmakla suçluyor ve esrarengiz olaylar böylece başlıyor. İlk hikaye ikinciye göre çok daha esrarengiz ve güzel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*