Hathor Bilgileri

Kategori: Diğer Yazar: Tom Kenyon Yayınevi: Akaşa Yayınları

Hathor Bilgileri

  • çevirmen: Semra Ayanbaşı
  • ISBN: 9789756793060
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 240
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Bu kitapta okuyacağınız bilgiler, Hathorlar olarak bilinen ve şu anda bizim Evrenimiz'in dördüncü boyutunda bulunan bir grup yükselmiş varlıktan gelmektedir. Binlerce yıldır insanoğlu ile ilgilenen ve Kadim Mısır'da ve Tibet'te inisiyeler yetiştiren bu varlıklar sevgi, ses ve enerji üstatları olarak bilinmektedirler. Hathorlar, bu kitapta, Biz Kimiz ve Buraya Neden Geldik, Bir Enerji Sistemi Olarak İnsan, Hisler ve İnsanın Tekamülü, Açılma Korkusu, Denge Piramidi, Yükselen Sarmal, Kaosta Dengeyi Koruma, Kutsal Ana-Unsurlar, Dayanak Noktası, Ses Bir Anahtardır, Kaderi Değiştirme, Güç Çubukları ve Sorulmayan Soru başlıkları altında çok değerli ve yararlı bilgiler sunmaktadır.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Hathor Bilgileri PDF 9.96 MB İndir
Hathor Bilgileri EPUB 11.13 MB İndir
Hathor Bilgileri MOBİ 8.79 MB İndir
Hathor Bilgileri ODF 9.38 MB İndir
Hathor Bilgileri DJVU 11.72 MB İndir
Hathor Bilgileri RAR 7.62 MB İndir
Hathor Bilgileri ZIP 7.03 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (3 Yorum)


Uzun zamandır okumak istediğim türde bilgileri içeren nadide bir kitap. Mısır kültürüne kaynaklık eden bazı terimlerin enerjisel anlamlarına vakıf oluyor gerçek doğalarını kavrıyorsunuz. Gizemlerim pek çoğu anlaşılır hale geliyor. Özellikle Mısır mitolojisine ilgi duyanların, insanın gerçek doğası ve kudretiyle ilgili bilgi edinmek isteyenlerin okumasını tavsiye ederim. Ka bedeni güçlendirmekte kullanılabilecek imgesel nefes teknikleri ve hologramik çizimler kitabın diğer güzellikleri arasında. İnsan manyetizmasını anlamak ve geliştirmek için muhteşem bir klavuz. Çok beğendim…


Gizemli olaylar ve farklı boyutlarla ilgilenenlere tavsiye edilir.


Akaşa yayınları içerisinde okuduğum onca kitap arasında en sevdiklerimden biri. Ramtha serilerini ve RA Bilgilerini sevenlerin seveceklerine eminim.şifacılıkla ilgili de açıklamaları ve uyarıları var. Kitabı çesitli senelerde birkaç defa okudum ve her okudugumda farklı bir tad aldım. Her seviyeye hitap ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*