İkinci Beden

Kategori: Diğer Yazar: T. Lobsang Rampa Yayınevi: Akaşa Yayınları

İkinci Beden

  • çevirmen: Jale Gizer Gürsoy
  • Orijinal Adi: The Rampa Story
  • ISBN: 9789756793763
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 248
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
İkinci Beden, çağımızın en önemli gizemcilerinden, Tibetli doktor Lobsang Rampa'nın olağanüstü, büyüleyici ve inanılmaz ölçüde şaşırtıcı görünen yaşam öyküsüdür. Pek az kitap, dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca satan İkinci Beden kadar çok ilgi görmüş ve tartışma konusu yapılmıştır. Lobsang Rampa, daha önce yayınevimiz tarafından yayınlanan ve yine olağanüstü bir ilgiyle karşılanan Üçüncü Göz kitabının devamı olan bu eserinde, yaşadığı müthiş deneyimleri ve bu deneyimlerden sonra kullanılmaz hale gelen bedenini terk ederek, artık yaşamak istemeyen bir İngiliz'in bedenini yüce bir görevi sürdürebilmek için nasıl devraldığını çarpıcı bir dille anlatmaktadır.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
İkinci Beden PDF 10.29 MB İndir
İkinci Beden EPUB 11.50 MB İndir
İkinci Beden MOBİ 9.08 MB İndir
İkinci Beden ODF 9.69 MB İndir
İkinci Beden DJVU 12.11 MB İndir
İkinci Beden RAR 7.87 MB İndir
İkinci Beden ZIP 7.27 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (5 Yorum)


lise zamanlarında tibet felsefesine meraklı olduğum zamanlarda okuduğum bir başka Rampa kitabı. inandırıcılıktan uzak ama felsefeye ait izler taşıyan anlatımı başarılı bir kitaptı


En az üçüncü göz kadar okunması zevkli olan ve yine onun kadar sansasyonel gerçekler içeriyor. Lopsang Rampa’nın sıradışı yaşam öyküsü, bu kitapta beden değiştirmeye kadar varıyor. Samimi anlatımı ve birbiriyle çelişmeyen ayrıntıları, ona olan inancımı pekiştiriyor. Bence üçüncü göz ve ikinci beden adlı kitaplar, iyi edebiyat olmalarının dışında hayata dair mucizeleri ve sırları açık eden önemli kaynak eserler.


Tutarsız bir şeyler var.İnanması güç.


üçüngü göz kitabının devamı olduğu ve işlediği konunun gerçekten çok ilginç oluşu ayrıca yazarın anlattığı olayları bizzat yaşadığını iddia etmesi nedeniyle ilginç bir kitap


yazarın eskilerin mağarası ve üçüncü göz kitaplarını okudum,çok beğendim,bu kitap üçüncü gözün devamı olarak okumaya başladım,yarıladım şuan kitabı, aynı üslüp ,kolay ve anlaşılır anlatımla kitabına devam etmiş,ilgiyle okuyor ve sonunu bekliyorum,gizem meraklısı iseniz ve yazılanlar da gerçekse okumaya değer diye düşünmekteyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*