Kadın Psikolojisi

Kategori: Psikoloji Yazar: G.H. Graber Yayınevi: Cem Yayınevi

Kadın Psikolojisi

  • Yayın Tarihi: 01.05.2000
  • ISBN: 9789754065794
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 283
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13.5 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Graber, Kadın Psikolojisi'nde kadın ruhunu çok iyi tanıyan biri olarak karşımıza çıkar. Bilimsel temellere dayanan, herkes tarafından anlaşılabilecek olan kitapta çelişkili kadın ruhunun anlatımıyla yolu koyulur, tek tek kadın tiplerini derinlik psikolojisi açısından inceler, kadınlardaki ruhsal hastalıklar üzerine eğilir ve ezeli-kadınlar üzerinde kapsamlı bilgiler sunar. Kadınların gerçek benliklerine, kavuşmaların yardımcı olmayı, ruhsal gelişim bozukluklarından ve komplekslerden kendilerini kurtarmalarını sağlamayı amaç edinen Graber, zengin deneyimlerden yola koyularak kadının kendi kendini tanımasına gerçek yazgısını ve gerçek mutluluğunu ele geçirmesine katkıda bulunur.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Kadın Psikolojisi PDF 11.75 MB İndir
Kadın Psikolojisi EPUB 13.13 MB İndir
Kadın Psikolojisi MOBİ 10.36 MB İndir
Kadın Psikolojisi ODF 11.05 MB İndir
Kadın Psikolojisi DJVU 13.82 MB İndir
Kadın Psikolojisi RAR 8.98 MB İndir
Kadın Psikolojisi ZIP 8.29 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (4 Yorum)


kadın psikolojisini örneklerle genel olarak anlatmış ayrıntılara inmediği için pek faydalı olmadı sanki bildiğimiz şeyleri tekrar yazmış gibi


tamamen ticari kaygıyla yayın evi tarafından cıkarılmış bir kitap, içeriği ise 1940lı yıllara dayanıyor.çünkü yazar o yıllarda kaleme almış, belki yazar hayatta bile değil, 40lardan bu yana dünyada olan gelişmeler düşünüldüğünde hele…tavsiye etiyorum. boşyere para vermeyin. bunun yerine Nevzat Tarhan’ın kadın psikolojisini okuyun çok daha iyi….


Yirmi yıl kadar önce okudum bu kitabı ve çok beğendim. Daha sonra bir kaç tane daha aldım ve arkadaşlarıma hediye ettim. Şimdi bir tane daha alacağım. Kadınları ve kadının dünyasını en güzel bu kitap sayesinde tanıdım çünkü.


bu kitabın iyi yönü kadınların birçok sorununu anlayıp onlara nasıl çare bulmammıza yardımcı olmasıdır.mesela kadınların evhamları ve komleks gibi birçok sorunlarını çözmede büyük rol oynamaktadır.bu kitabı herkesin okumasını isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*