Kafka Market

Kategori: Edebiyat Yazar: Cezmi Ersöz Yayınevi: Gendaş Yayınları

Kafka Market

  • ISBN: 9789753080774
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 144
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13.5 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Ben hayal kırıklığının kıyılarında dolaşırken, bu arada içeri Kafka Market'in sahibi girdi. Kahvede okey oynuyormuş, kasiyer kızlardan biri koşarak gidip çağırmış. Herhalde "Markete tuhaf biri geldi. Kafka diye bir romancıyı sorup duruyor," demiştir. Marketin sahibi yüzündeki teri silerken, "Buyurun beyefendi, sorun nedir?" diye sordu. "Efendim," dedim. "Marketinize ünlü romancı Kafka'nın adını koymanız beni çok heyecanlandırdı ve çok sevindirdi, sizi tebrik etmek için geldim," dedim. Market sahibi zararsız bir deli olduğuma kanaat getirmiş olacak ki, derin bir soluk aldı: "Yok kardeşim, ne romancı Kafka'sı diyorsun sen. Bu Kafka, Kafkas Kartalı'nın kısaltılmışıdır. O kadar. Ben esasen o kartalı çok severim de. Gökyüzünde öyle bir süzülüşü vardır ki, bir görseniz. Ah Kafkas Kartalı ah."
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Kafka Market PDF 5.98 MB İndir
Kafka Market EPUB 6.68 MB İndir
Kafka Market MOBİ 5.27 MB İndir
Kafka Market ODF 5.63 MB İndir
Kafka Market DJVU 7.03 MB İndir
Kafka Market RAR 4.57 MB İndir
Kafka Market ZIP 4.22 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (4 Yorum)


farklı farklı yaşanmışlıklar farklı dünyalardan kesitler güzel anlatım üslubuyla yine güzel eserlerinden biri cezmi ersöz ün…okunması gereken bir kitap..


Kitap çok sayıda denemeden oluşuyor. Cezmi Ersöz’ün bir özelliği var. O da kitapları başta ilgi çekerken daha sonraları üslubu insanları etkilemiyor hatta boğuyor. Okumanızı önermem!


her bölüm kendi içinde akıcı bir anlatımla işlenmiş fakat cezmi ersöz ün her kitabını bitirdiğimde karamsarlık bulutlarım hat safhaya ulaşıyo.


Yine bir cezmi ersöz.bence üniversite gençliği cezmi ersöz’le kendini bulmasının nedeni mükemmel anlatış tarzı olduğu kadar kelimelerin sıcaklığı ve hayatın aynası olmasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*