Korku Yuvası

Kategori: Edebiyat Yazar: Dean Koontz Yayınevi: Altın Kitaplar

Korku Yuvası

  • çevirmen: Mehmet Harmancı
  • ISBN: 9789754056570
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 316
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13.5 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Dean Koontz KORKU YUVASI'nda bize, sadece yirmi dört saat içerisinde yaşanan olayları anlatıyor. Ancak bu kısa zaman diliminde gelişen olaylar öylesine korku, gerilim ve kar8maşık duygularla dolu ki, heyacanınız her bir kelime de daha da büyüyor.Bir solukta okunacak olan KORKU YUVASI, belki de Koont'un bugüne dek yazdığı en yaratıcı roman...
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Korku Yuvası PDF 13.12 MB İndir
Korku Yuvası EPUB 14.66 MB İndir
Korku Yuvası MOBİ 11.57 MB İndir
Korku Yuvası ODF 12.34 MB İndir
Korku Yuvası DJVU 15.43 MB İndir
Korku Yuvası RAR 10.03 MB İndir
Korku Yuvası ZIP 9.26 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (4 Yorum)


Koontz hayranlarının toz konduramamasının aksine oldukça sıkıcı bir kitap. Herhangi bir şekilde hikayede bir çarpıcılık ya da sürükleyicilik yok. Sıradan bir polis romanı sayılabilecek bir hikaye, basit bir kurgu. Yazarın öğle yemeği ile akşam yemeği arasında yazıp bitirdiği hissi veren bir kitap.


kitabın başından itibaren sabit bir gerilim ve tempo var. ne artıyor ne azalıyor.bir koontz kitabında beklenecek ani ve şiddetli dalgalanmalar pek fazla yok.ancak psikolojik tasvirler ve katilin düşüncelerinin kendi ağzındanmış gibi aktarılması kitaba biraz heyecan katıyor.psikolojik gerilim türünü sevenler için ortalama bir kitap olabilir.


Koontz’un en iyi kitaplarından biri bence.Ama yeterince üne sahip bir kitap değil.Kitap, kapağı dahil olmak üzere insanı germe,merak içinde bırakma başarısına sahip.Sonuna doğru gerilimin artması ve beklenmedik sürpriz gelişmeler cabası.Kesinlikle tavsiye ederim.


Gerilimi oldukça yüksek bir kitap. Olaylar bir anda başlıyor. Cani bir adam kızın anne baba ve arkadaşını öldürüyor ve daha sonrasında olay kedi fare oyunu gibi devam ediyor. Gerilim kitaplarını oldukça sevsem de burda gerilim ara ara şiddeti artırarak verilmiyor. Kızı ne zaman yakalayacak endişesi bir yerden sonra okuyucuyu rahatsız edecek boyutta. Başarılı bir kitap olduğunu kabul ediyorum ama aynı zamanda rahatsızlık verici. Tabii belki de yazarın asıl amacı da budur. Okuyucuyu huzursuz edip diken üzerinde tutmak. Eğer niyeti buysa başarılı olmuş.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*