Telif Bildirimi ve Kitap Kaldırma İstekleri İçin
Laisizm

Kategori: Din Yazar: Abdurrahman Dilipak Yayınevi: Beyan Yayınları

Laisizm

  • Yayın Tarihi: 01.01.1991
  • ISBN: 9789754730173
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 176
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 12.5 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Laiklik bizim dışımızda doğdu, büyüdü, gelişti. Bizim tarihimiz, inancımız, kültür değerlerimizle de hiçbir paralelliği yok. Laikliği savunanların ileri sürdükleri iddiaların karşılığını da bulamazsınız. Laiklik, Siyasi iktidar ve kilise mücadelesinin, Hıristiyanlığın kendi içindeki mezhep çatışmalarının ürünü olarak hayat buldu. Laisizmi İslâm dünyasına yamamak imkansızı başarma çabasından başka bir şey değildir.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Laisizm PDF 7.30 MB İndir
Laisizm EPUB 8.16 MB İndir
Laisizm MOBİ 6.45 MB İndir
Laisizm ODF 6.88 MB İndir
Laisizm DJVU 8.59 MB İndir
Laisizm RAR 5.59 MB İndir
Laisizm ZIP 5.16 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (4 Yorum)


yorum yazarak bu kitabı anlatmak çok zor. Türkiyede yaşayan herkesin okuması gereken bir kitap. Laiklik diye ortadan ikiye ayrıldığı kavramın ne manaya geldiğini anlaması için yeterli bi kaynak.


Laikliğin nasıl ve neden milletimize dayatıldığını ve asıl içeriğinin aslında hristiyan dünyasıile ilgili olduğunu ortaya koyan ve zihnimizde yeni bakış açıları yaratan bir eser.


Din bir yaşam biçimidir. İslam a alternatif her yaşam biçimi insanların kurduğu batıl dinlerdir. Laiklik bir dindir. İslamın karşısında olan bir din. Müşrik akıllı insanların kurduğu bir din. “Onların çoğu Allah’a şirk koşmassızın iman etmezler”(Yusuf/106) İnsanlar oyalana dursun. Görmesin daha hakikati.Okuyun.İlk emir bu unutmayın.


Laiklik ile ilgili kime ne sorsanız, klişeleşmiş olan din işleri ile devlet işlerinin birbirinden ayrılması cevabını verir. Çünkü insanımız okumuyor, kim ne derse arkasına takılıyor. Bu anlamda gerçekten faydalanabileceğiniz bir eser.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*