Mahşer

Kategori: Edebiyat Yazar: Stephen King Yayınevi: Altın Kitaplar

Mahşer

  • çevirmen: Gönül Suveren
  • Yayın Tarihi: 01.04.2006
  • ISBN: 9789754058994
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 400
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 2. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13.5 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Alacakaranlıkta ağır ağır ilerleyen eski model Chevrolet, karabasan ve ölüm saçan Pandora'nın kutusuna benziyordu. İlerde Bill Hapscomb'un benzin istasyonunun ışıkları parlıyordu... Kısa süre sonra kutu açılacak ve ölüm dansı başlayacaktı..."Mahşer" iyi ve kötünün arasındaki çekişmeyi dile getiren karanlık güçlerin arasındaki çekişmeyi dile getiren karanlık güçlerin ve karşı konulamayan korkunun destanıdır.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Mahşer PDF 16.60 MB İndir
Mahşer EPUB 18.55 MB İndir
Mahşer MOBİ 14.65 MB İndir
Mahşer ODF 15.63 MB İndir
Mahşer DJVU 19.53 MB İndir
Mahşer RAR 12.70 MB İndir
Mahşer ZIP 11.72 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (5 Yorum)


stephen king çılgın bir yazar, müthiş bir bilgi hazinesi var ve bunu bu kitabı okurken de net şekilde görebiliyorsunuz. tabi biraz korka korka 🙂


Stephen King nedense bu kitabında beni hayal kırıklığına uğrattı. Mahşer Stephen King’in bestseller larından birisi ama açıkçası ben sıkıcı buldum. Ancak Stephen King tutkunlarına tavsiye ederim.


Bu kitabı daha geçen hafta bu siteden satın aldım ve okudukça elimden bırakamadım . Kısa surede kıtabın tamamını bıtırdım. Harika ve cok surukleyıcı bı kıtap , elimden bırakmaya vaktim olmadı dıyebılırım. Herkese tavsıyemdır, Kesinlikle kacırmayın….


Kitabın konusu klasik kıyamet senoryalarından çok farklı. Klasik kıyamet konuların hemen hemen hepsinde ya zombi yada farklı türden dünyayı yok etmeye çalışan dev örümcek yılan böcek tarzı şeyler veya doğal afetler var. Bu kitabta bunların hiçbiri yok haliylede klasik bir kıyamet senoryosuda diyemeyiz. Finali ve kötü kahramanıda dahil olmak üzere çevre insan ve ruh tahlilleride oldukça başarı ve sürükleyici bir roman. Ölene kadar bir survivor yarışmasında olduğunuzu düşünün. Tüm dünyanın nimetleri ayaklarınızın önünde ama asıl sorun uyandığınız her yeni günde hayatta kalabilmek için insanüstü bir çaba harcamanız gerekmesi.


YAZARIN EN İYİ ROMANI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM. BELKİ YAZDIĞI YILLARDA İNSANLARIN HAYAL GÜCÜNE HİTAP ETMİŞ OLABİLİR. AMA BİZ 2000 Lİ YILLARIN İNSANLARI BEYAZ PERDEDE BU TÜR KIYAMET SENARYOLARINI ÇOK GÖRDÜK VE SIRADANLAŞTI.KİTABIN SONRAKİ BÖLÜMLERİ İSE BANA LOST DİZİSİNİ HATIRLATTI.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*