Ra Bilgileri 1

Kategori: Diğer Yazar: Kolektif Yayınevi: Akaşa Yayınları

Ra Bilgileri 1

  • çevirmen: Rengin Özer
  • Orijinal Adi: RA Material
  • ISBN: 9789756793350
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 328
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Ra Bilgileri'ni okudukça insan, evren, dünyamızın ve insanlığın geçmişi, geleceği ve Tanrısal gerçeklerle ilgili ne kadar az şey bildiğimizi ibretle görüyoruz. Bu kitap, yaklaşık yirmi yıl süren deneysel bir telepati çalışması vasıtasıyla, bizden milyonlarca yıl ilerideki bir uzaylı ırkla kurulan temaslar sırasında alınan olağanüstü ve çarpıcı bilgileri sözcüğü sözcüğüne sunuyor.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Ra Bilgileri 1 PDF 13.61 MB İndir
Ra Bilgileri 1 EPUB 15.21 MB İndir
Ra Bilgileri 1 MOBİ 12.01 MB İndir
Ra Bilgileri 1 ODF 12.81 MB İndir
Ra Bilgileri 1 DJVU 16.02 MB İndir
Ra Bilgileri 1 RAR 10.41 MB İndir
Ra Bilgileri 1 ZIP 9.61 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (5 Yorum)


Kitapta gezginler, yani indigo diye tanımlanan ruhlar ve ufolarla ilgili ayrıntılı bilgiler verilmiş. ama ben en çok serinin ilk kitabı olması dolayısıyla, yaklaşık 70 sayfayı bulan giriş kısmını ve burada verilen spiritüel bilgileri daha çok sevdim. Şimdi ikinci, üçüncü ve dördüncü kitabı çok merak ediyorum.Güzel ve okunası bir seri…


Daha giriş kısmında verdiği bilimsel içerik ile kalbimin çarpmasına sebep oldu. Açık fikirlilikle okunursa kişiye çok şey katabilir. Tekamül yoluna girdiğinin bilincine varan kişi için olmazsa olmaz bir başyapıt. Ramtha ve Kryon benzeri içeriğe sahip; fakat bu kitap serisi beni daha çok etkiledi. Keşke tekrar basılsa; hatta yazarların diğer kitaplarına da ulaşabilsek. İkinci el dahi olsa temin etmenizi şiddetle öneriyorum.


Çok önemli kitaplardan birisi, Hasat Zamanı hakkında çok önemli bilgiler içeriyor .. aşağıda kitaptan bir alıntı var okuyunca önemini anlayacaksınız …Çok yakında bir seçim yapılması gerekiyor ve bu gezegendeki bütün insanların yapılacak seçimi anlamaları çok iyi olurdu. Bu gezegendeki birçok insan için bu seçimin ne olduğunu anlamak zordur, çünkü bu onların şimdiye kadar üzerinde hiç düşünmedikleri bir seçimdir.. Çok kısa süre sonra yapmak zorunda kalacakları seçimin idrakine varamayacakkadar günlük faaliyetlerine ve aslında çok önemsiz olan arzu, istek ve karmaşalarına dalmış durumdalar.İsteseler de istemeseler de, anlasalar da anlamasalar da, hiçbir şeyden etkilenmeyecek olan bir gerçek ortadadır; Yaşayan Her İnsan,Yakın Gelecekte Bir Seçim Yapacaktır,Bazıları Işığın Yolunu Seçecek,Bazıları da Karanlığın,Bunun Orta Yolu Yok! “HASAT ZAMANI”


Kitapta ileri sürülen değişik fikirler ve olaylar göze çarpıyor.Kitabın bazı bölümlerinde kesinliği kanıtlanmamış olsa da sıra dışı ve etkileyici bilgiler de yer almıyor değil.Ancak anlatımdaki tek düzelik kitabı yarısında bırakmanıza neden olabilir.


Ra Bilgileri adli 4 kitabin gercekligi varsiyilarak okunmasi kanisinda olarak bu zamana kadar okudugum kitaplarin en ilginci olarak degerlendirip her okurun kendinden bir parca bulacagi düsüncesindeyim.Ra Bilgilerinin okunmadan önce diger 4 büyük din kitaplarinin peygamberlerinin hayatlari ile beraber okunup on dan sonra bir karsilastirma yapilmasinda daha yararli olunacagi fikrine geldim.Su anda Ra Bilgileri 4 ü okumaktayim ve tekrar Ra bIlgileri kitaplarini bastan okumam gerektigi düsüncesinde olup Tavsiye edilecek Kitaplar arasina alinmasini düsünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*