Şebnem

Kategori: Edebiyat Yazar: Hüseyin Altuntaş Yayınevi: Işaret Yayınları

Şebnem

  • ISBN: 9789753500814
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 350
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 12 x 19 cm
Tanıtım Bülteni
Aşkın yaşla nasıl bir ilişkisi var? O gençliği mi sever, yoksa gençlik mi onu davet eder? Bu soru bir paradoksa yol açar gibi görünse de, kimse yaşı geçkinlerin aşkından bahsetmemiştir. Belki de aşk, yüreği henüz kirlenmemişlerin yeteneği olduğundan, daima gençlere özgüdür. Yürek gençlikteki saflığını bir daha bulamayacağından, gençken sevmeye fırsat bulamayanların, bir daha bu fırsatla karşılaşamayacakları anlaşılmış olmalı. Bu nedenle olsa gerek, derin aşklar, çocuklur ile ilk gençlik çağının birbiri içine geçtiği o büyülü dönemlerde çimlenirler. Kavak yellerinin tutku kasırgalarına dönüştüğü daha sonraki yıllar, aslında o ilk gençlik dönemlerinde çimlenen basit yapılı duyguların, giderek karmaşıklaştığı, duygunun her türünden tadılan iç tecrübelerle iyice zenginleştiği yıllardır.İlk gençlik döneminin berrak ve net duyguları, yerlerini gittikçe daha kompleks olanlarına bırakır ve tek gibi algılanan bir duygunun, iyice incelendiğinde bir sürü bileşenden oluştuğu anlaşılır. Aşkın bu gizemli matematiğini anlayacak nüfuz edici bir zeka yoksa, insan o bileşenlerin kaba yekununa aldanarak nasıl davranacağı konusunda bağışlanmaz hatalara düşer.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Şebnem PDF 14.53 MB İndir
Şebnem EPUB 16.24 MB İndir
Şebnem MOBİ 12.82 MB İndir
Şebnem ODF 13.67 MB İndir
Şebnem DJVU 17.09 MB İndir
Şebnem RAR 11.11 MB İndir
Şebnem ZIP 10.25 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (5 Yorum)


Kitabın dili çok ağır olduğundan günlerce elimde süründü..


Okumakta zorlandığım kitaplardan biri de bu kitap diyebilirim. roman akıcı ancak sayfalar dolusu betimlemeleri, şiirsel anlatımı beni sıktı açıkçası. Kitapın sonu ve olaylar ilginç insan merak ediyor.Zaten o merak da olmasa hiç okunacak bir tarafı yok bence. edebi eser niteliğinde bir kitap.


Kitap roman tarzında ama ben açıkçası sıkıldım.biraz daha duru ve akıcı olabilirdi.


Bu kitapta anlatılan bir aşk, hani okul sıralarında bıraktığımız, ilk defa başımıza geldiğinde pek te emin olmayarak yaşadığımız duygular…Ama bu aşkın sahiplerinin başına gelenlere hayret edecek, kitabın sonunda ağlamaktan kendinizi alamayacaksınız….


bu kitap hem okul öncesi hede ilkokul birler icin cok aydinlatici bi kitap..okuyan bir genclik yaratmak icin tavsiye ederim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*