Telif Bildirimi ve Kitap Kaldırma İstekleri İçin
Yıldızlara Dönüş

Kategori: Edebiyat Yazar: Erich von Daniken Yayınevi: Cep Kitapları

Yıldızlara Dönüş

  • çevirmen: Zeki Okar
  • ISBN: 9789754800036
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 152
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13.5 x 19.5 cm
  • Diger Ozellik: 16 Sf. S/B Foto
Tanıtım Bülteni
'Gorunuste hayal urunu olan eski kitaplarin yorum ve aciklamalarini ve dunyanin dort bucagindaki somut kalintilari cok buyuk bir bilimsel dikkatle incelememiz gerektigine inaniyorum. Tanrilar tarafindan birakilmis mesajlari iyice sindirdigimiz anda, uzak yildizlardan gelen astronotlara duydugumuz korku da silinecektir... Cunku onlar da (bizim gibi) zamanin belirli bir noktasinda yaratilmislardi.'
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Yıldızlara Dönüş PDF 6.31 MB İndir
Yıldızlara Dönüş EPUB 7.05 MB İndir
Yıldızlara Dönüş MOBİ 5.57 MB İndir
Yıldızlara Dönüş ODF 5.94 MB İndir
Yıldızlara Dönüş DJVU 7.42 MB İndir
Yıldızlara Dönüş RAR 4.82 MB İndir
Yıldızlara Dönüş ZIP 4.45 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (4 Yorum)


Ufolar ve dünya dışı yaşamlarla ilgili en çok kitap yazan yazarlardan biri olan döniken yine ciddi iddialarda bulunuyor.tavsiye ederim. İyi okumalar…


Seneler önce okumuştum bu kitabı..Daha sonra tekrar okuma ihtiyacı hissettim..Bugünkü insanların ufo dedikleri şeylerden bahsediyor..Okunası hoş bir kitap..Tavsiye ederim..Bir de Tanrıların Arabaları adlı eseri vardır ki o daha güzeldir..


Erich von danıken yıldızlara dönüş kitabı bence çok güzel.önceki insanların uzaya gittiklerini yazıyor ve gökten tanrıların geldiğini söylüyor. tabikide bu tanrılar ufolar oluyor. bence cok ilginç vede sürükleyici ufolar, doğa üstü yaratıklar gibi… şeylerden bahsediyor. böyle şeylere ilgi duyanlara tam uyan bir kitap. herkesin okumasını tavsiye ederim daha buna benzer kitaplarıda var(tanrının ayak izleri) (tanrının arabaları) gibi.


Erich von Daniken’in yazdığı ve evrendeki diğer uygarlıkların dünyamızı ziyaret ettikleri yönünde izlerin ve öngürülerin bulunduğu ve bunların yorumlarının yapıldığı zamanında olaylar yaratmış von Daniken’i dünyaya tanıtmış kitap. Konuyla alakanız olmasa bile en azından bir kere okunması gereken kitap.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*