Yükseliş

Kategori: Diğer Yazar: Eric Klein Yayınevi: Akaşa Yayınları

Yükseliş

  • çevirmen: Semra Ayanbaşı
  • Orijinal Adi: The Crystal Stair
  • ISBN: 9789756793008
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 193
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Bu kitap bizleri bekleyen ve çok az insanın bildiği olağanüstü bir olayı şimdi herkesin bilgisine sunmaktadır. Çok yakın bir gelecekte insanoğlu, hücrelerinin titreşim hızını yükselterek, içinde bulunduğumuz üçüncü boyut realitesini ve ölümü aşabilir hale gelecek ve böylece bir üst boyuta geçerek, muhteşem olanaklarla dolu sonsuz bir hayata kavuşacaktır. Geçmişte bazı peygamberler ve ermişler, sözü edilen bu olayı o devirlerde gerçekleştirilmesi çok güç olduğu halde başarmışlardı, ama bugün dünyamızla birlikte yeni bir boyuta geçmekte olduğumuz şu son devrede ilahi kapılar giderek genişlemekte ve 'yükseliş' eski dönemlere kıyasla çok daha az bir çabayla ve kitlesel biçimde ulaşılabilir hale gelmektedir.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Yükseliş PDF 8.01 MB İndir
Yükseliş EPUB 8.95 MB İndir
Yükseliş MOBİ 7.07 MB İndir
Yükseliş ODF 7.54 MB İndir
Yükseliş DJVU 9.42 MB İndir
Yükseliş RAR 6.13 MB İndir
Yükseliş ZIP 5.65 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Kitap Yorumları - (5 Yorum)


Bu konularla ilgili çok daha etkileyici kitaplar okuyan biri olarak, sıkılarak okuduğum ve bitirmek için kendimi zorladığım bir kitaptı. Sevemedim.


Akaşa yayınlarının kanal mesajı kitaplarının genel karakterinde bir kitap. Diğerlerinden çok farklı anlatımları yok. Serinin diğer üç kitabını daha okuyup öyle karar vermek gerekebilir. Ama ben çok özgün ve güzel bulmadım.


Okuduğum birçok ezoterik kitap arasında gizli şartlanmalar içerdiğine inandığım bir kitap.Mistik gelişim tüm dinleri harmanlayıp,sembolik dilini çözerek gerçekleşir.Din yandaşlığı ile değil.


Bu konulara yeni başlayan biriyseniz ve tasavvuftan da uzaksanız kanımca Ra Bilgilerini okuyun. Yükseliş ilk başta insanı hayretler içinde bırakan bir seri . Ama sonra gerçekten itiyor. Temelde tekammül süreçlerini anlatıyor. Negatif ve pozitif olarak nasıl tekammül edeceğimizden, kıyametten, dördüncü ve beşinci boyutlardan. Ama bilemiyorum. Ben tasavvufi bilgilerin ayağının daha yere sağlam bastığı düşüncesindeyim.


Kitapların etkisinde çok kalmayan biri olmama rağmen dört kitaplık setin bu ilk kitabını bitirdiğimde, yoksa gerçek yaratılış ve sistem bu mu diye uzun süreler düşündüm. Gerçek olduğuna bile inandım. İnternet’te bağlı bulunduğu organizasyonun sitelerini faaliyetlerini, Türkiyede kendileri ile ilgili gösterdikleri cemiyetleri bile araştırdım. 2-3-4’üncü bölümleri heyecanla aldım ve daha 2.nci kitabında bütün hevesim bitti. Her ne kadar Türkiyedeki bu referanslar Mevlana ile ilgili bazı cemiyetleri de içersede bunu asıl amacı gizlemek için yaptıklarını ve şu anda Hıristiyanlığı egemen/üstün kılmaya çalışan, hatta Yaratan ve Yaratılıştan üstün göstermeye çalışan bir hedefe yöneltmeye çalışan bir amaca hizmet ettiğini düşünüyorum. İnanç yapısını geliştirmekte, bakış açısını genişletebilmek için faydalı. Ancak o kadar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*